GENÇ FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

okul fıkraları

2 posters

okul fıkraları Empty okul fıkraları

Mesaj  M_Y_HosH C.tesi Ara. 08, 2007 7:21 am

Odul
Biri içinde 1 milyar bulunan cüzdanini kaybetmis. Kaybettigi yerdekilere cüzdanini getirene 100 milyon verecegini söylemis. Daha sonra kalabaliktan bir ses daha duyulmus: - O cüzdani bulup bana getirene 250 milyon verecegim! Ozur Adamin biri yolda yürürken bir siseye tekme atmis; siseden cin çikmis. Cin "dile benden ne dilersen" demis, adam da "özür dilerim; bir daha olmaz abi", demis. On Kapi
Amerikada yasayan ünlü bir mafya babasinin karisi dogum yapacakmis. Hastaneye kaldirmislar. Tabii ilgi o biçim. Doktorlar, hemsireler etrafinda pervane. Neyse dogumhaneye almislar. Kadin ikiz doguracakmis. Ilk çocuk gelmeye baslamis, çocuk kafasini çikarinca etraftaki kalabaligi görür görmez hemen bagirmis: -Hey Joe, ön kapiyi tutmuslar; arka kapidan kaçalim!
Cennetin kapisinda görevli melek yeni vefat etmis adama: - "Üzgünüm ama seni içeri alabilmem için bana hayattayken yaptigin iyi bir seyi anlatmalisin." Adam biraz düsünmüs ve: - "Bir grup serserinin yasli bir kadinin çantasini almak istediklerini gördüm. Ben de kadini kurtarmak için yanlarina gittim. Baslarindaki çocugun motorunu devirip, çocugun yüzüne tükürdüm. Yanindakilere de yaptiklarinin ne kadar yanlis oldugunu söyledim." - "Ya bu ne zaman olmustu?" - "Yaklasik üç dakika önce.." Uc Dakika Once
Cennetin kapisinda görevli melek yeni vefat etmis adama: - "Üzgünüm ama seni içeri alabilmem için bana hayattayken yaptigin iyi bir seyi anlatmalisin." Adam biraz düsünmüs ve: - "Bir grup serserinin yasli bir kadinin çantasini almak istediklerini gördüm. Ben de kadini kurtarmak için yanlarina gittim. Baslarindaki çocugun motorunu devirip, çocugun yüzüne tükürdüm. Yanindakilere de yaptiklarinin ne kadar yanlis oldugunu söyledim." - "Ya bu ne zaman olmustu?" - "Yaklasik üç dakika önce.." Sadikmidir?
Bir adam digerine sorar: - "Köpeginizi satin almak istiyorum ama sadik midir?" - "Hem de fazlasiyla sadik. Size bu konuda yüzde 100 garanti verebilirim." - "Nasil bu kadar emin olabilirsiniz?" - "Simdiye kadar 5 kere sattim. Her seferinde de geri geldi."Torununuz Odesin
Cebinde meteligi yoktu. Bir lokantanin önünde durdu, gözü vitrinde bir levhaya takildi: "Girin ve istediginizi yiyin. Hesabinizi torununuz ödesin." Adam, "tam bana göre", diye mirildanarak içeri daldi. Havyar, istakoz, karides, kuzu pirzolasi... Doydugu halde ne varsa söyledi. Yemegi bitirince, çikmak üzere hazirlandi. Fakat garson yetisip, hesap pusulasini burnuna dayamasin mi? Hem de tuzlu bir hesap... "Ama", diye derhal itiraz etti bizimki tabii. "Kapida hesabinizi torununuz ödesin diye yazmiyor mu?" Garson gayet nazik cevap verdi: "Yaziyor tabi efendim. Ama bu size takdim ettigim hesap, sizin büyükbabanizin."
M_Y_HosH
M_Y_HosH
Admin
Admin

Nerden? : Forum Yetkilisi

https://gencforum.forumotion.co.uk

okul fıkraları Empty Geri: okul fıkraları

Mesaj  Misafir Paz Ara. 16, 2007 6:57 am

eline sağlık

Misafir
Misafir

okul fıkraları Empty Geri: okul fıkraları